Jdi na obsah Jdi na menu
 


extrémní jízda

Extrémní jízda – návod

K dispozici máte dům s garáží, kde si nechávejte své bonusové vozy. Uvnitř si také můžete hru uložit (dveře od ložnice – doporučujeme po každém úkolu) nebo se ošetřit (neomezená lékárnička vždy přidá 100 jednotek života).

Dveře od majáku (mezi Oak Woodem a Oak Hill) vám ukáží všechny mávající chlápky

1. Speedy Gonzales

Mapa: Trasa

Pozice: Oak Wood

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Flower Power

Popis: Připravte si rychlé auto a přijměte úkol od mávajícího muže. Ihned po zadání nastupte do auta a sledujte Speedyho Gonzálese, kterému doslova hoří za patami a je rychlý jako čert. Jeho cesta je předem daná, čili toho můžete využít (např. ještě před úkolem mu do cesty postavte auto) a nemusíte ho potom nahánět po městě. Další alternativou je okamžité zastřelení, ale to se málokdy podaří. Někdy také Speedyho srazí nějaké auto a vy ho pak můžete s klidem dorazit.

 

2. Bomby

Mapa: Trasa

Pozice: Oak Hill

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Bob Mylan 4WD

Popis: Za úkol máte deaktivovat bomby rozmístěné po celém městě. První bombu zneškodněte hned za chlápkem v bílém, nasedněte do připraveného Thoru a jeďte dolů – směr kostel. Zde deaktivujte bombu a jeďte nejbližší cestou k dalšímu kostelu. Odtud dolů přes East Marshall Bridge ke galerii. Ze Central Islandu se vydejte přes West Marshall Bridge až k nádraží. Tady deaktivujte další bombu a jeďte až na konec Works Quarter, kde je další bomba. Pak deaktivujte bombu na schodech v Ralphově dílně a střihněte si to přes park do China Town a odtud přes Terranova Bridge k předposlední bombě. Pak už jen stačí pokračovat směrem dolů k Hobokenu, kde na vás čeká poslední, hodně masitá bomba. Nemusíte spěchat, času je vždy tak, abyste ještě měli takovou půlminutu navíc a proto se snažte moc nebourat, jelikož shánět nějaké pořádné auto během úkolu je nevhodné a takřka nemožné.

 

3. Výměna formulí

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken / Oak Hill

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Caesar 8C Mostro

Popis: Abyste mohli získat další bonusové auto, musíte vyměnit tři formule, které jsou na korbách náklaďáků, ve správném pořadí. Ihned po zadání úkolu tedy nasedněte do první formule a uhánějte směrem ke staré věznici na Central Islandu. Zde prohoďte formule (čili nynější zaparkujte na korbě náklaďáku a s novou formulí jeďte dále) a s novým vozítkem jeďte k West Marshall Bridge. Zde po vyjetí se otočte doprava a pod mostem uvidíte stát třetí formuli. Opět proveďte výměnu a s poslední formulí jeďte zpět ke startovní pozici. Nyní byste měli mít ještě pár minut času, takže opatrně postavte poslední formuli na korbu a bonusové auto je vaše.

 

4. Natáhnutý obraz

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Crazy Horse

Popis: Jeden z nejšílenějších a zároveň nejzábavnějších úkolů v extrémní jízdě. Prvotní rozkaz zní poměrně triviálně: dovézt auto z místa A do místa B, jenže…formule, která je k dispozici, je trošičku speciální. Jakmile nasednete, víte, o čem je řeč. Obraz kolem vás se přizpůsobuje jízdě, jakou jedete, nebo-li čím rychleji jedete, tím více se obraz natahuje a deformuje kolem vás a jelikož je úkol časově omezen, nemáte na výběr, než jet opravdu rychle a zatáčet jen podle mapy. Také během jízdy sledujte radar, jestli nehrozí srážka s kolem jedoucími auty. S formulí budete muset objet několik záchytných bodů, takže nějaké větší zkratky nepřipadají v úvahu. Časové rozmezí je přijatelné, ale pokud utrpíte větší náraz, s velkou pravděpodobností to nestihnete.

 

5. Nitroglycerin

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Masseur

Popis: Náklaďák naložený nitroglycerinem nepatří mezi ty nejtěžší úkoly, ale prověří vaše řidičské schopnosti. Stačí menší srážka a jdete pod kytky. Čas je zde však hrozná svině a proto jeďte co nejrychleji a trubte o sto šest. V zatáčkách si raději přibrzďujte, ale zbytečně nezpomalujte. Hned zezačátku však můžete náklaďák strouhnout doprava a skočit z malého schůdku. Menší otřesu a skoky vozu nevadí, takže toho využívejte. Bonusové auto čeká ve Works Quarter.

 

6. Spotřeba paliva

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Speedee 4WD

Popis: Auto, kterým pojedete, má obrovskou spotřebu paliva a tak chtě nechtě budete muset navštívit všechny benzinové stanice ve městě. K první stanici je paliva dost. Problémy nastávají ihned po doplnění tekutin. Proto pořád střídejte neutrál a občas popojeďte. Tímto stylem jeďte zbytek cesty. Úkol není naštěstí časově omezen (to by byla zabijárna), takže nemusíte nikam spěchat a můžete jet klidně krokem. Hlavně, ať dorazíte k bonusovému vozu.

 

7. Letadlo

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Demoniac

Popis: Musíte sledovat letadlo. Když se vzdálíte na víc než 200 metrů, vybuchnete. Nastupte do přistavěného Celeste Marque a jeďte rovně. Až vyjedete z Hobokenu, jeďte doleva stále po hlavní silnici na Giuliano Bridge. Z mostu pomalu brzděte a semaforů to střihněte prudce doprava a do tunelu. Po projetí tunelem stále po hlavní silnici a dále mírně doleva přes park. Pak už jen rovně a jste u bolusového vozu.

 

8. Odstřelovači

Mapa: -

Pozice: Down Town

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Manta Prototype

Popis: Ihned jděte od mávajícího muže k bonusovému autu, o které je opřena odstřelovací puška. Paradoxně cesta se sniperkou k domu je tou nejtěžší částí úkolu, jelikož vás mají na mušce všichni tři odstřelovači. Až se ukryjete pod domovní vchod, zabijte nejdříve snipera před vámi (nad nápisem Bad Guy Pale Dry), pak vlevo (menší činžovní dům na střeše) a nakonec vpravo (na střeše budovy Post Office úplně na kraji vlevo u billboardu). Jsou docela dobře ukrytí, ale když víte, kde jsou, je jim to docela k ničemu. Také myslete na to, že máte jen 5 nábojů, čili každá rána by měla být smrtelná. Po odstranění tria střelců dostanete slibovaný bonusový vůz.

 

9. Nad 34 mph

Mapa: Nejkratší cesta | Nejideálnější cesta

Pozice: Down Town

Obtížnost: Těžká

Příprava: Pevné nervy :)

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Masseur Taxi

Popis: Neoddiskutovatelně nejtěžší mise v extrémní jízdě. Jde o to, že musíte nasednout do přistavěného náklaďáku a zrychlit do 30 sekund nad 34 mph. To by nebylo nic těžkého, kdybychom však nesměli pod 34 mph už klesnout a dojet až na konec Works Quarter. Jedna věc je jet rychle a věc druhá je jet opatrně. V tomto úkolu je zapotřebí obojí + nějaké to štěstí na dobře rozestavěná ostatní vozidla. Nejkratší cesta je však ta nejzáludnější, plná zatáček (prostřed Central Island je smrt) a nechutně nacpaných aut na sobě. Úkol není časově omezen, takže se klidně projeďte déle, ale zato budete méně riskovat a vaše šance na úspěšné dokončení značně porostou. Cest je několik, takže projeďte naše trasy a přejeme pevné nervy.

 

10. Neviditelný muž

Mapa: -

Pozice: New Ark

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Bolt-Thrower

Popis: Tento úkol je vlastně úplně banální, ale stačí chvilka nepozornosti a jste nahraní. Za úkol dostanete sledovat neviditelného muže (začíná napravo od muže v bílém, pokud stojíte přímo před ním). Muž samozřejmě není úplně neviditelný, dalo by se říct, že je špatně viditelný :). Stále sledujte muže, někdy zastaví, někdy se vrátí a bude pokračovat dál a jednou se s ním projedete i stanicí nadzemní dráhy, přičemž těsně před uzavřením dveří zase vystoupí (zastávka Giuliano Bridge). Jediným tipem je střelba. Muž je jednak neviditelný a druhak i nesmrtelný, takže pokud se vám bude vzdalovat, či si nebudete jistí, jestli právě támhle opravdu stojí, střelte do něho – krvácí jako každý druhý a s trochou štěstí se i na chvilku zastaví, protože je docela rychlý.

 

11. Taxi

Mapa: Trasa

Pozice: New Ark

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Manta Taxi FWD

Popis: U této mise je rozhodující rozvržení věcí příštích a jejich dokonalé naplánování. S nějakým, pokud možno rychlým autem zastavte za taxíkem a přijměte úkol. Nasedněte do vašeho auta a dotlačte taxík do moře. Teď je důležité jet rychle a přesně ke staveništi v Hobokenu u benzinové pumpy. Tady je mezi nedostavěnými domy druhý taxík. Nasedněte do něj a jeďte přes Giuliano Bridge strmě doprava. Taxík nechejte dole u vody a nahoře stopněte jakékoliv auto a strčte jím taxík do vody. Nyní máte doslova moře času, jelikož třetí taxík je prakticky za rohem. Nasedněte do něj a opět ho postavte na místo, kde jste utopili taxík předešlý. Jelikož máte dost času, vyčkejte si na nějaké rychlé auto (Thor nebo Lassiter) a strčte nynějším autem třetí taxík do vody. Pak už jen stačí jet oním autem k radnici a u vody ho utopit (mise Všechno nejlepší!), dále dojet k přístavu ve Works Quarter a poslední taxík (ten blíže k hlavní silnici, ve druhém je bomba) utopit pod West Marshall Bridge, kde je i bonusové auto.

 

12. Podminovaný most

Mapa: -

Pozice: New Ark

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Black Metal 4WD

Popis: Jako úkol dostanete přejet zaminovaný Terranova Bridge. Časovým limitem se trápit nemusíte, jelikož je tu očividně jen proto, abyste se do cíle nedostali jinudy. Miny jsou pokaždé někde jinde a tudíž popsat cestu po mostě je dost obtížné. Využít můžete skokánek, jet po nějaké straně, ať už levé nebo pravé…možností je hodně.

 

13. Jeden blok, tři dřepy, jedna bedna

Mapa: -

Pozice: Central Island

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Hillbilly 5.1 FWD

Popis: Další ukázka šílenosti extrémní jízdy. Oběhněte dům, třikrát dřepněte, vezměte bednu a jděte za chlápkem. U výjezdu z tunelu bednu položte vedle druhé a je hotovo. Za tuto námahu dostanete výstavní bonusové auto. Šílené.

 

14. Telefonní budky

Mapa: Trasa

Pozice: Little Italy

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Luciferion FWD

Popis: Tento chlápek vám pro změnu přiřadí úkol zvedat telefonní budky. Zvedněte nejdříve první hned u nosu a namiřte si to k náměstí v China Town. Tady je v postranní uličce další budka. Po zvednutí se dejte tunelem a ihned se otočte o 180° a jeďte nahoru k další budce. Poté pokračujte až dolů k přístavu (mise Všechno nejlepší!) a zde u restaurace zvedněte další budku. Vraťte se zpět do auta až k parku před nemocnicí v New Arku. Zde je o dům opřená další telefonní budka. Pak už jen stačí zajet do Oak Woodu ke kruhovému objezdu. Zde u schodů vystupte a namiřte si to k malému pohřebišti u kostela. Zde je schovaná malá, poslední budka a je hotovo. Bonusový vůz je přistavěn nedaleko u tenisových kurtů. Čas by neměl být problémem.

 

15. Slepičí netvor

Mapa: Trasa

Pozice: China Town

Obtížnost: Střední

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: HotRod

Popis: U náměstí v China Townu dostanete další šílený úkol. Jde o to zachránit nebohou ženou připoutanou u útesů. Vezměte si před chlápkem zbraň, nasedněte do již připraveného rychlého auta a jeďte co nejrychleji k jihovýchodnímu rohu Down Townu (úkol “Nad 34 mph“). Tady vám pravděpodobně nebude zbývat víc než jedna minuta, takže to klidně s autem rozjeďte a přeskočte veškerá zábradlí až k moři. Měli byste už vidět jak netvora, tak připoutanou ženu. Snažte se mířit přesně, v tom spěchu není zrovna lehké se přesně trefit. Až dílo dokonáte, čeká vás nahoře sladká odměna.

 

16. UFO

Mapa: Trasa

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Mutagen FWD

Popis: Ještě nám tu chyběli mimozemšťany. Právě jednoho z nich musíte sledovat, který nastoupí do svého talíře a letí pryč. Stačí, když s nějakým rychlým autem budete talíř sledovat, protože jeho pisklavé zvuky nejde přeslechnout. Navíc někdy na vás počká.Snad jen se sluší dodat, že UFO míří k majáku a na západě Down Townu se vás pokusí zmást, ale to je asi tak všechno.

 

17. Gangsteři

Mapa: -

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Black Dragon 4WD

Popis: Jedna z misí na odreagování, nebo-li budete střílet. K tomu vám mohl dopomoci opodál opřený Thompson. Stačí jen vystřílet pár chuligánů na nádvoří, kteří se schovávají za sloupy na balkonech a jít do další uličky. Tady nahoře sejmout další dva gangstery a po chvilce ještě odprásknout pár týpků s brokovnicemi. Jen dávejte pozor, ať si moc nepoškodíte svůj další bonusový vůz, byla by to škoda.

 

18. Nepříjemné Celeste

Mapa: Trasa

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Těžká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Disorder 4WD

Popis: Dámy a pánové – jedna z nejtěžších misí. Jde o to, že přistavěné Celeste musíte dovézt k parkovišti na Central Island, přičemž z auta za jízdy vylétává jakýsi úlomek, který vždy vybouchne. Čím jedete rychleji, tím dál úlomek vybouchne a nejtěžší fáze přichází právě hned zezačátku. Dostatečně ujet úlomku. Rozhodující pro tento úkol je načasování. Úlomek exploduje vždy takové 3-4 vteřiny v pravidelných intervalech a právě do mezidobí je dobré vtlačit většinu zatáček. Jakmile se vám rozbije zadní sklo a ještě jste nevyjeli z Works Quarter, s největší pravděpodobností jste skončili. Chce to trpělivost a dobrý odhad.

 

19. Trysková formule

Mapa: Trasa

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Flamer

Popis: Projet celé město určitě není lehký úkol, ale pokud máte k dispozici tryskovou formuli a dostatek času, může to být ve výsledku jedna z nejjednodušších misí. Trať je víceméně daná, neboť po každém menším ujetém úseku vás usměrní kouřový signál na další cestu. S tryskovou formulí (používejte klakson) to navíc odsýpe jedna radost.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Divorce

(Dex, 26. 11. 2020 8:26)


Whenever your approval arrangement is registered at court docket because of approval it's perhaps not only a event of thisapproved with way of a Judge as you've determined
https://divorceronline.com/california/california-divorce-online/

XRumer 19.0 + XEvil rozpoznat jakýkoli Captcha

(aNatashavom6084zk, 20. 11. 2020 0:28)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 12000 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 5.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

kliar i underlivet efter förlossning aperca.se

(aperca.se, 6. 11. 2020 15:21)


I couldn't resist commenting. Exceptionally well written! laztu.aperca.se/map1.php kliar i underlivet efter förlossning

dehllap.se ont i fingerleder vid belastning

(dehllap.se ont i fingerleder vid belastning, 5. 11. 2020 13:06)


I am sure this piece of writing has touched all the internet people, its really really good piece of writing on building up new weblog. ont i fingerleder vid belastning dehllap.se/map11.php

noa noa zalando munhea.se

(munhea.se, 4. 11. 2020 15:09)


What's up, just wanted to tell you, I loved this blog post. It was practical. Keep on posting! niwar.munhea.se/map4.php noa noa zalando

oreiep.se tabletter mot ledvärk

(oreiep.se tabletter mot ledvärk, 4. 11. 2020 10:45)


Hi, I think your website might be having browser compatibility issues. When I look at your website in Firefox, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, fantastic blog! tabletter mot ledvärk oreiep.se/map4.php

beställa kaffe online aperca.se

(aperca.se, 4. 11. 2020 1:20)


Can you tell us more about this? I'd like to find out more details. aperca.se/map3.php beställa kaffe online

lanba.se

(lanba.se, 3. 11. 2020 12:54)


Hello, I read your new stuff on a regular basis. Your writing style is witty, keep it up! lanba.se/map27.php varm vinterrock herr

rabattkod astrid lindgrens värld ica munhea.se

(munhea.se, 3. 11. 2020 2:45)


Hey! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok. I'm undoubtedly enjoying your blog and look forward to new updates. mauno.munhea.se/map1.php rabattkod astrid lindgrens värld ica

oreiep.se

(oreiep.se, 2. 11. 2020 22:49)


What's up, this weekend is nice designed for me, for the reason that this occasion i am reading this impressive informative article here at my residence. oreiep.se/map23.php apoteket hjärtat malmö

pannkakor för 2 personer aperca.se

(aperca.se, 2. 11. 2020 7:51)


Thankfulness to my father who shared with me about this blog, this web site is truly awesome. reldo.aperca.se/map8.php pannkakor för 2 personer

tumör hos katt munhea.se

(munhea.se, 1. 11. 2020 14:03)


I have been browsing online more than 3 hours today, but I by no means found any attention-grabbing article like yours. It is lovely worth sufficient for me. Personally, if all website owners and bloggers made good content as you probably did, the net might be a lot more helpful than ever before. sgemr.munhea.se/map3.php tumör hos katt

panilul.se

(panilul.se, 1. 11. 2020 7:40)


When someone writes an paragraph he/she keeps the thought of a user in his/her brain that how a user can be aware of it. Thus that's why this article is outstdanding. Thanks! panilul.se/map6.php vegansk pannacotta recept

lanba.se

(lanba.se, 31. 10. 2020 18:25)


Link exchange is nothing else however it is only placing the other person's weblog link on your page at appropriate place and other person will also do same in support of you. lanba.se/map5.php ont i sidan av ryggen

pyssellГҐda clas ohlson aperca.se

(aperca.se, 31. 10. 2020 12:02)


When I initially commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Many thanks! margo.aperca.se/map14.php pyssellГҐda clas ohlson

skor utan häl munhea.se

(munhea.se, 31. 10. 2020 1:46)


Do you mind if I quote a couple of your posts as long as I provide credit and sources back to your site? My website is in the very same area of interest as yours and my visitors would truly benefit from a lot of the information you present here. Please let me know if this okay with you. Appreciate it! brigr.munhea.se/map4.php skor utan häl

panilul.se

(panilul.se, 30. 10. 2020 17:23)


I have to thank you for the efforts you've put in writing this site. I'm hoping to see the same high-grade blog posts from you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has encouraged me to get my own blog now ;) panilul.se/map23.php filippa k knitted dress

sasilu.se

(sasilu.se, 30. 10. 2020 4:16)


If you would like to improve your know-how just keep visiting this site and be updated with the most recent gossip posted here. sasilu.se/map30.php pamela love sverige

mat med mineraler aperca.se

(aperca.se, 29. 10. 2020 17:54)


Ridiculous quest there. What occurred after? Good luck! burgs.aperca.se/map9.php mat med mineraler

lanba.se

(lanba.se, 29. 10. 2020 17:49)


Hurrah, that's what I was searching for, what a material! present here at this weblog, thanks admin of this web site. lanba.se/map19.php haglöfs gore tex jacka herr


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující » 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< listopad / 2020 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 192554
Měsíc: 4700
Den: 177