Jdi na obsah Jdi na menu
 


extrémní jízda

Extrémní jízda – návod

K dispozici máte dům s garáží, kde si nechávejte své bonusové vozy. Uvnitř si také můžete hru uložit (dveře od ložnice – doporučujeme po každém úkolu) nebo se ošetřit (neomezená lékárnička vždy přidá 100 jednotek života).

Dveře od majáku (mezi Oak Woodem a Oak Hill) vám ukáží všechny mávající chlápky

1. Speedy Gonzales

Mapa: Trasa

Pozice: Oak Wood

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Flower Power

Popis: Připravte si rychlé auto a přijměte úkol od mávajícího muže. Ihned po zadání nastupte do auta a sledujte Speedyho Gonzálese, kterému doslova hoří za patami a je rychlý jako čert. Jeho cesta je předem daná, čili toho můžete využít (např. ještě před úkolem mu do cesty postavte auto) a nemusíte ho potom nahánět po městě. Další alternativou je okamžité zastřelení, ale to se málokdy podaří. Někdy také Speedyho srazí nějaké auto a vy ho pak můžete s klidem dorazit.

 

2. Bomby

Mapa: Trasa

Pozice: Oak Hill

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Bob Mylan 4WD

Popis: Za úkol máte deaktivovat bomby rozmístěné po celém městě. První bombu zneškodněte hned za chlápkem v bílém, nasedněte do připraveného Thoru a jeďte dolů – směr kostel. Zde deaktivujte bombu a jeďte nejbližší cestou k dalšímu kostelu. Odtud dolů přes East Marshall Bridge ke galerii. Ze Central Islandu se vydejte přes West Marshall Bridge až k nádraží. Tady deaktivujte další bombu a jeďte až na konec Works Quarter, kde je další bomba. Pak deaktivujte bombu na schodech v Ralphově dílně a střihněte si to přes park do China Town a odtud přes Terranova Bridge k předposlední bombě. Pak už jen stačí pokračovat směrem dolů k Hobokenu, kde na vás čeká poslední, hodně masitá bomba. Nemusíte spěchat, času je vždy tak, abyste ještě měli takovou půlminutu navíc a proto se snažte moc nebourat, jelikož shánět nějaké pořádné auto během úkolu je nevhodné a takřka nemožné.

 

3. Výměna formulí

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken / Oak Hill

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Caesar 8C Mostro

Popis: Abyste mohli získat další bonusové auto, musíte vyměnit tři formule, které jsou na korbách náklaďáků, ve správném pořadí. Ihned po zadání úkolu tedy nasedněte do první formule a uhánějte směrem ke staré věznici na Central Islandu. Zde prohoďte formule (čili nynější zaparkujte na korbě náklaďáku a s novou formulí jeďte dále) a s novým vozítkem jeďte k West Marshall Bridge. Zde po vyjetí se otočte doprava a pod mostem uvidíte stát třetí formuli. Opět proveďte výměnu a s poslední formulí jeďte zpět ke startovní pozici. Nyní byste měli mít ještě pár minut času, takže opatrně postavte poslední formuli na korbu a bonusové auto je vaše.

 

4. Natáhnutý obraz

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Crazy Horse

Popis: Jeden z nejšílenějších a zároveň nejzábavnějších úkolů v extrémní jízdě. Prvotní rozkaz zní poměrně triviálně: dovézt auto z místa A do místa B, jenže…formule, která je k dispozici, je trošičku speciální. Jakmile nasednete, víte, o čem je řeč. Obraz kolem vás se přizpůsobuje jízdě, jakou jedete, nebo-li čím rychleji jedete, tím více se obraz natahuje a deformuje kolem vás a jelikož je úkol časově omezen, nemáte na výběr, než jet opravdu rychle a zatáčet jen podle mapy. Také během jízdy sledujte radar, jestli nehrozí srážka s kolem jedoucími auty. S formulí budete muset objet několik záchytných bodů, takže nějaké větší zkratky nepřipadají v úvahu. Časové rozmezí je přijatelné, ale pokud utrpíte větší náraz, s velkou pravděpodobností to nestihnete.

 

5. Nitroglycerin

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Masseur

Popis: Náklaďák naložený nitroglycerinem nepatří mezi ty nejtěžší úkoly, ale prověří vaše řidičské schopnosti. Stačí menší srážka a jdete pod kytky. Čas je zde však hrozná svině a proto jeďte co nejrychleji a trubte o sto šest. V zatáčkách si raději přibrzďujte, ale zbytečně nezpomalujte. Hned zezačátku však můžete náklaďák strouhnout doprava a skočit z malého schůdku. Menší otřesu a skoky vozu nevadí, takže toho využívejte. Bonusové auto čeká ve Works Quarter.

 

6. Spotřeba paliva

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Speedee 4WD

Popis: Auto, kterým pojedete, má obrovskou spotřebu paliva a tak chtě nechtě budete muset navštívit všechny benzinové stanice ve městě. K první stanici je paliva dost. Problémy nastávají ihned po doplnění tekutin. Proto pořád střídejte neutrál a občas popojeďte. Tímto stylem jeďte zbytek cesty. Úkol není naštěstí časově omezen (to by byla zabijárna), takže nemusíte nikam spěchat a můžete jet klidně krokem. Hlavně, ať dorazíte k bonusovému vozu.

 

7. Letadlo

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Demoniac

Popis: Musíte sledovat letadlo. Když se vzdálíte na víc než 200 metrů, vybuchnete. Nastupte do přistavěného Celeste Marque a jeďte rovně. Až vyjedete z Hobokenu, jeďte doleva stále po hlavní silnici na Giuliano Bridge. Z mostu pomalu brzděte a semaforů to střihněte prudce doprava a do tunelu. Po projetí tunelem stále po hlavní silnici a dále mírně doleva přes park. Pak už jen rovně a jste u bolusového vozu.

 

8. Odstřelovači

Mapa: -

Pozice: Down Town

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Manta Prototype

Popis: Ihned jděte od mávajícího muže k bonusovému autu, o které je opřena odstřelovací puška. Paradoxně cesta se sniperkou k domu je tou nejtěžší částí úkolu, jelikož vás mají na mušce všichni tři odstřelovači. Až se ukryjete pod domovní vchod, zabijte nejdříve snipera před vámi (nad nápisem Bad Guy Pale Dry), pak vlevo (menší činžovní dům na střeše) a nakonec vpravo (na střeše budovy Post Office úplně na kraji vlevo u billboardu). Jsou docela dobře ukrytí, ale když víte, kde jsou, je jim to docela k ničemu. Také myslete na to, že máte jen 5 nábojů, čili každá rána by měla být smrtelná. Po odstranění tria střelců dostanete slibovaný bonusový vůz.

 

9. Nad 34 mph

Mapa: Nejkratší cesta | Nejideálnější cesta

Pozice: Down Town

Obtížnost: Těžká

Příprava: Pevné nervy :)

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Masseur Taxi

Popis: Neoddiskutovatelně nejtěžší mise v extrémní jízdě. Jde o to, že musíte nasednout do přistavěného náklaďáku a zrychlit do 30 sekund nad 34 mph. To by nebylo nic těžkého, kdybychom však nesměli pod 34 mph už klesnout a dojet až na konec Works Quarter. Jedna věc je jet rychle a věc druhá je jet opatrně. V tomto úkolu je zapotřebí obojí + nějaké to štěstí na dobře rozestavěná ostatní vozidla. Nejkratší cesta je však ta nejzáludnější, plná zatáček (prostřed Central Island je smrt) a nechutně nacpaných aut na sobě. Úkol není časově omezen, takže se klidně projeďte déle, ale zato budete méně riskovat a vaše šance na úspěšné dokončení značně porostou. Cest je několik, takže projeďte naše trasy a přejeme pevné nervy.

 

10. Neviditelný muž

Mapa: -

Pozice: New Ark

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Bolt-Thrower

Popis: Tento úkol je vlastně úplně banální, ale stačí chvilka nepozornosti a jste nahraní. Za úkol dostanete sledovat neviditelného muže (začíná napravo od muže v bílém, pokud stojíte přímo před ním). Muž samozřejmě není úplně neviditelný, dalo by se říct, že je špatně viditelný :). Stále sledujte muže, někdy zastaví, někdy se vrátí a bude pokračovat dál a jednou se s ním projedete i stanicí nadzemní dráhy, přičemž těsně před uzavřením dveří zase vystoupí (zastávka Giuliano Bridge). Jediným tipem je střelba. Muž je jednak neviditelný a druhak i nesmrtelný, takže pokud se vám bude vzdalovat, či si nebudete jistí, jestli právě támhle opravdu stojí, střelte do něho – krvácí jako každý druhý a s trochou štěstí se i na chvilku zastaví, protože je docela rychlý.

 

11. Taxi

Mapa: Trasa

Pozice: New Ark

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Manta Taxi FWD

Popis: U této mise je rozhodující rozvržení věcí příštích a jejich dokonalé naplánování. S nějakým, pokud možno rychlým autem zastavte za taxíkem a přijměte úkol. Nasedněte do vašeho auta a dotlačte taxík do moře. Teď je důležité jet rychle a přesně ke staveništi v Hobokenu u benzinové pumpy. Tady je mezi nedostavěnými domy druhý taxík. Nasedněte do něj a jeďte přes Giuliano Bridge strmě doprava. Taxík nechejte dole u vody a nahoře stopněte jakékoliv auto a strčte jím taxík do vody. Nyní máte doslova moře času, jelikož třetí taxík je prakticky za rohem. Nasedněte do něj a opět ho postavte na místo, kde jste utopili taxík předešlý. Jelikož máte dost času, vyčkejte si na nějaké rychlé auto (Thor nebo Lassiter) a strčte nynějším autem třetí taxík do vody. Pak už jen stačí jet oním autem k radnici a u vody ho utopit (mise Všechno nejlepší!), dále dojet k přístavu ve Works Quarter a poslední taxík (ten blíže k hlavní silnici, ve druhém je bomba) utopit pod West Marshall Bridge, kde je i bonusové auto.

 

12. Podminovaný most

Mapa: -

Pozice: New Ark

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Black Metal 4WD

Popis: Jako úkol dostanete přejet zaminovaný Terranova Bridge. Časovým limitem se trápit nemusíte, jelikož je tu očividně jen proto, abyste se do cíle nedostali jinudy. Miny jsou pokaždé někde jinde a tudíž popsat cestu po mostě je dost obtížné. Využít můžete skokánek, jet po nějaké straně, ať už levé nebo pravé…možností je hodně.

 

13. Jeden blok, tři dřepy, jedna bedna

Mapa: -

Pozice: Central Island

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Hillbilly 5.1 FWD

Popis: Další ukázka šílenosti extrémní jízdy. Oběhněte dům, třikrát dřepněte, vezměte bednu a jděte za chlápkem. U výjezdu z tunelu bednu položte vedle druhé a je hotovo. Za tuto námahu dostanete výstavní bonusové auto. Šílené.

 

14. Telefonní budky

Mapa: Trasa

Pozice: Little Italy

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Luciferion FWD

Popis: Tento chlápek vám pro změnu přiřadí úkol zvedat telefonní budky. Zvedněte nejdříve první hned u nosu a namiřte si to k náměstí v China Town. Tady je v postranní uličce další budka. Po zvednutí se dejte tunelem a ihned se otočte o 180° a jeďte nahoru k další budce. Poté pokračujte až dolů k přístavu (mise Všechno nejlepší!) a zde u restaurace zvedněte další budku. Vraťte se zpět do auta až k parku před nemocnicí v New Arku. Zde je o dům opřená další telefonní budka. Pak už jen stačí zajet do Oak Woodu ke kruhovému objezdu. Zde u schodů vystupte a namiřte si to k malému pohřebišti u kostela. Zde je schovaná malá, poslední budka a je hotovo. Bonusový vůz je přistavěn nedaleko u tenisových kurtů. Čas by neměl být problémem.

 

15. Slepičí netvor

Mapa: Trasa

Pozice: China Town

Obtížnost: Střední

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: HotRod

Popis: U náměstí v China Townu dostanete další šílený úkol. Jde o to zachránit nebohou ženou připoutanou u útesů. Vezměte si před chlápkem zbraň, nasedněte do již připraveného rychlého auta a jeďte co nejrychleji k jihovýchodnímu rohu Down Townu (úkol “Nad 34 mph“). Tady vám pravděpodobně nebude zbývat víc než jedna minuta, takže to klidně s autem rozjeďte a přeskočte veškerá zábradlí až k moři. Měli byste už vidět jak netvora, tak připoutanou ženu. Snažte se mířit přesně, v tom spěchu není zrovna lehké se přesně trefit. Až dílo dokonáte, čeká vás nahoře sladká odměna.

 

16. UFO

Mapa: Trasa

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Mutagen FWD

Popis: Ještě nám tu chyběli mimozemšťany. Právě jednoho z nich musíte sledovat, který nastoupí do svého talíře a letí pryč. Stačí, když s nějakým rychlým autem budete talíř sledovat, protože jeho pisklavé zvuky nejde přeslechnout. Navíc někdy na vás počká.Snad jen se sluší dodat, že UFO míří k majáku a na západě Down Townu se vás pokusí zmást, ale to je asi tak všechno.

 

17. Gangsteři

Mapa: -

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Black Dragon 4WD

Popis: Jedna z misí na odreagování, nebo-li budete střílet. K tomu vám mohl dopomoci opodál opřený Thompson. Stačí jen vystřílet pár chuligánů na nádvoří, kteří se schovávají za sloupy na balkonech a jít do další uličky. Tady nahoře sejmout další dva gangstery a po chvilce ještě odprásknout pár týpků s brokovnicemi. Jen dávejte pozor, ať si moc nepoškodíte svůj další bonusový vůz, byla by to škoda.

 

18. Nepříjemné Celeste

Mapa: Trasa

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Těžká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Disorder 4WD

Popis: Dámy a pánové – jedna z nejtěžších misí. Jde o to, že přistavěné Celeste musíte dovézt k parkovišti na Central Island, přičemž z auta za jízdy vylétává jakýsi úlomek, který vždy vybouchne. Čím jedete rychleji, tím dál úlomek vybouchne a nejtěžší fáze přichází právě hned zezačátku. Dostatečně ujet úlomku. Rozhodující pro tento úkol je načasování. Úlomek exploduje vždy takové 3-4 vteřiny v pravidelných intervalech a právě do mezidobí je dobré vtlačit většinu zatáček. Jakmile se vám rozbije zadní sklo a ještě jste nevyjeli z Works Quarter, s největší pravděpodobností jste skončili. Chce to trpělivost a dobrý odhad.

 

19. Trysková formule

Mapa: Trasa

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Flamer

Popis: Projet celé město určitě není lehký úkol, ale pokud máte k dispozici tryskovou formuli a dostatek času, může to být ve výsledku jedna z nejjednodušších misí. Trať je víceméně daná, neboť po každém menším ujetém úseku vás usměrní kouřový signál na další cestu. S tryskovou formulí (používejte klakson) to navíc odsýpe jedna radost.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Отменные кинокартины

(Peterpag, 20. 6. 2021 20:29)

https://kino-teatr.ua/articles/chto-v-kino-premeryi-nedeli-12-18-dekabrya-4801.phtml - Распрекрасные фильма

Внимание скидки Устранение сайтов мошенника вирусные базы

(PetrWlasow, 20. 6. 2021 20:18)


Наша компания предлагает результативный метод для "убийства" веб-ресурса конкурента или мошенника.
Применяем современные технологии, только проверенные сотнями проектов:
- Быстро ликвидируем сайты по любым ключам.
- Делаем тысячи спамных беклинков.
- Спамим основную электронную почту организации письмами регистраций на сомнительных ресурсах
- Понижение позиций онлайн-сайта в поисковиках по самым коммерческим ключам.
- Применяется секретная технология. Это известно только нашим специалистам. Десятилетний опыт работы.
- Гарантируем возврат денег через три месяца.
- Полная отчётность.
- Конфиденциальность ваших заказов. Никто про вас и нашу деятельность не узнает.

Стоимость услуги 6000py.

Полная отчётность.

Оплата: Qiwi, Yandex.Money, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Телега: @xrumers
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
email: support@xrumer.cc
Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

скважина для воды на участке

(Donaldzli, 20. 6. 2021 4:41)

Здравствуйте друзья
Роторный и шнековый способы бурения. Их отличия.В зависимости от глубины бурения и типа почвы компания “БухтехСервис” применяет 2 способа бурения.
Роторный способ бурения. Выполняем с помощью передвижной буровой установки УРБ–2а2 на шасси ЗИЛ–131. Применяемый инструмент – шарошечные долота с широким диапазоном диаметров 75–300мм. Благодаря универсальности этого способа с легкостью разрушаются мягкие и твердые горные грунтовые слои.rotornoe-burenie
Вращательную мощность ротор направляет долотом на рабочую колонну. Для удаления разрушенной породы делают промывку через буровой насос с помощью специальных полимеров. После того, как пройдена бурением первая часть скважины, опускают первую обсадную колонну (кондуктор), чтобы перекрыть слабые неустойчивые породы и верхние водоносные горизонты, производят гидроизоляцию затрубного пространства, закачивают в него приготовленную смесь с цементом. Бурение скважины продолжается долотом меньшего диаметра внутри обсадных труб до отмеченной глубины, затем в скважину опускают следующую обсадную колонну или эксплуатационную колонну, которая будет находиться в водоносном слое.

Роторный метод обладает высокой продуктивностью и способностью обрабатывать любой тип почвы, но также и более дорогостоящий нежели шнековый.

Шнековый способ бурения популярен среди населения по причине своей простоты и доступности. Его используют в рыхлой почве и грунте средней твердости. Отличительным в технологии пробуривания шнеком является то, что отсутствует необходимость в промывке водой, так как снятие набившихся разломанных слоев почвы осуществляет шнек. Все дело в скорости обрабатывания. Но если в почве попадутся камни, использование шнека станет проблематично. Рационально использовать этот метод при строительстве скважин малой глубины в почве.

Несомненный плюс в пользу способа с применением шнека – доступная стоимость.

Технология шнекового бурения позволяет добиваться глубины бурения до 40 метров, в том числе и зимой в сильные морозы. Гораздо более глубокие скважины бурят посредством роторного способа. Он справляется с любым грунтом, в то время как шнековый способ позволяет обрабатывать только сухие и не самые твердые виды почв.

У каждого способа свои плюсы и минусы. При выборе способа бурения для своего случая нужно учитывать тип почвы в своей местности, а также климатические условия.

XEvil 5.0: nejlepší řešení proti ReCaptcha - 2

(LoliteOvawl6323, 13. 6. 2021 12:46)

XEvil-nejlepší nástroj captcha solver s neomezeným počtem řešení, bez omezení počtu závitů a nejvyšší přesnosti!
XEvil 5.0 podporuje více než 12.000 typů obrázků-captcha, včetně ReCaptcha, Google captcha, Yandex captcha, Microsoft captcha, Steam captcha, SolveMedia, ReCaptcha-2 a (ano!!!) Rekaptcha-3.

1.) Pružně: můžete nastavit logiku pro nestandardní captcha
2.) Snadný: stačí spustit XEvil, stiskněte 1 Tlačítko - a to bude automaticky přijímat captcha z vaší aplikace nebo skriptu
3.) Rychlý: 0,01 sekundy pro jednoduché captcha, asi 20..40 sekund pro ReCaptcha-2 a asi 5...8 sekund pro ReCaptcha-3

Můžete použít XEvil s jakýmkoli softwarem SEO/SMM, analyzátorem kontroly hesel, jakoukoli analytickou aplikací nebo jakýmkoli vlastním skriptem:
XEvil podporuje většinu známých Anti-captcha služeb API: 2Captcha.com, RuCaptcha.Com, AntiGate (Anti-Captcha.com), DeathByCaptcha, etc.

Máte zájem? Stačí hledat na YouTube "XEvil" pro více informací
Čtete to - pak to funguje! ;)

XEvil.Net

Pozdrav, LoliteOvawl3967

Предложу скидки Замочи сайт мошенника только сегодня

(VladimirWlasof, 7. 6. 2021 18:42)


Хотите забанить сайт конкурента или мошенника? С нашими услугами это можно очень просто сделать.
Используются лучшие технологии:
- Ликвидируем сайты по каким угодно ключевым запросам.
- 300000-400000 спамных беклинков.
- Спамим главный емейл компании письмами с регистрациями на сомнительных ресурсах
- Устранение позиций сайта в поисковике по самым коммерческим ключам.
- Секретная методика. Это известно лишь нашим экспертам.
- Гарантия возврата денежных средств через три месяца.
- Полный отчет.
- Конфиденциальность нашей работы. Никто про нашу деятельность не узнает.

Цена $80
Полная отчётность.
Оплата: Qiwi, Яндекс.Деньги, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Telgrm: @exrumer
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
маил: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

I'm looking for serious man ...

(Angelaendus, 5. 6. 2021 6:24)

Hello all, guys! I know, my topic may be too specific for this forum,
But my sister found nice man here and they married, so how about me?! :)

I am 27 years old, Maria, from Romania, know English and Russian languages also
And... I have specific disease, named nymphomania. Who know what is this, can understand me (better to say it immediately)

Ah yes, I cook very tasty! and I love not only cook ;))
Im real girl, not prostitute, and looking for serious and hot relationship...

My photo:
<img src="https://i.imgur.com/Q4TwiVa.png">

___
<i>Added later:</i>

Ooops! Seems that photo broken, sorry =(
Anyway, you can find my profile here:
https://goo.su/5S53/

Or write to me via Telegram @Lindseydut

P.S. dont write to me, trolls! >:-(

ildream net haifa

(MichaelMek, 1. 6. 2021 21:25)

https://ildream.net/haifa/

geeahdnaimiBtjAloveo

(malkSwa, 31. 5. 2021 0:04)

online cialis florida delivery https://ckacialis.com/ - cialis pills low price buy cialis online next day shipping

Предложу скидки Устранение сайтов мошенника спамные базы

(PavelVladimirovich, 30. 5. 2021 23:37)


Хотите "убить" сайт конкурента или мошенника? С нами это просто выполнить.
Используются продвинутые технологии:
- Качественно ликвидируем интернет-сайты по любым ключевым запросам.
- Тысячи спамных беклинков.
- Спамим основную электронную почту фирмы письмами с сомнительными рассылками
- Понижение позиций сайта в поисковиках по самым коммерческим ключам.
- Используется секретная методика. Это известно лишь нашим экспертам. Опыт работы больше десяти лет.
- Сто процентов гарантируем возврат денег в случае неудачи.
- Полная отчётность.
- Конфиденциальность вашего заказа. Про вас никто не сможет узнать.

Цена 6000 рублей
Полная отчётность.
Оплата: Киви, Yandex.Money, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Telgrm: @exrumer
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
маил: support@xrumer.cc

Работаем со Студиями!

geeahdnaimiBtjAlovek

(malkSwa, 30. 5. 2021 22:57)

buy cialis online https://ckacialis.com/ - how can i get cialis fast cialis 36 hour dosage

geeahdnaimiBtjAloven

(malkSwa, 30. 5. 2021 16:54)

brand cialis with prescription https://ckacialis.com/ - generic cialis 20 mg online cialis 5mg

canada cialis afhsdbcToliexpoxtygbv

(feeseloh, 28. 5. 2021 20:07)

cialis without a doctor prescription usa https://rcialisgl.com/ - safe cialis online medication cialis

skip's pharmacy dgsolbvfdToliexpoxcnyzg

(feeseVed, 28. 5. 2021 19:53)

cialis sex pill https://krocialis.com/ - why does cialis cause headaches genuine cialis no prescription

pharmacy tech school dgsolbvfdToliexpoxfkwjd

(feeseVed, 28. 5. 2021 6:44)

vendita cialis originale https://krocialis.com/ - cialis shipping what is better viagra or cialis or levitra??

качество воды из скважины

(Antoniospn, 27. 5. 2021 11:54)

Здравствуйте господа!Предлагаем Вашему вниманию замечательный сайт для заказа бурения скважин на воду. Заказывайте скважину для воды в ЕВРОБУРСЕРВИС – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Создать полноценную скважину в Минской области, бесперебойно поставляющую вам воду, — означает не только пробурить ее, но и обустроить. А зачастую – также и установить очистное оборудование, которое соответствовало бы вашим требованиям к чистоте воды. Мы выполняем полный цикл работ — от бурения грунта до подачи чистой питьевой воды на несколько домов. Важный промежуточный этап — это обустройство скважины, т.е. установка и отладка рабочего оборудования. После бурения обустройство включает работы: монтаж насоса в скважину, благоустройство скважины снаружи (установка кессона или скважинного адаптера); земельные работы и разводка трубопровода до пользователя (пользователей); установка необходимой автоматики дома или в кессоне. Более подробная информация размещена тут https://drive.google.com/file/d/12UGUi1eb4vB_-VAklwchUhrlKM8233go/view?usp=sharing
От всей души Вам всех благ!

sbbolthdnaimiBtjAlovet

(aluchHtf, 27. 5. 2021 9:36)

cialis daily https://cialishav.com/ - cialis and nitroglycerin cialis best time to take

geeahdnaimiBtjAlovei

(malkSwa, 27. 5. 2021 5:10)

geniric cialis https://ckacialis.com/ - genric cialis cialis black in australia

gsaxzvofbldnaimiBtjAlovew

(aluchAni, 27. 5. 2021 1:04)

ketamine online pharmacy https://pharmacyken.com/ - pharmacy technicians jobs in canada canadian pharmacy for cialis

gsaxzvofbldnaimiBtjAlovee

(aluchAni, 27. 5. 2021 0:05)

Sumycin https://pharmacyken.com/ - jan pharmacy canada online pharmacy in india

tnoegfdnaimiBtjAloves

(EsoriAsd, 26. 5. 2021 22:07)

viagra cialis meds https://cialisjla.com/ - best prices cialis 20mg buy cialis online


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující » 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 217570
Měsíc: 3086
Den: 85