Jdi na obsah Jdi na menu
 


extrémní jízda

Extrémní jízda – návod

K dispozici máte dům s garáží, kde si nechávejte své bonusové vozy. Uvnitř si také můžete hru uložit (dveře od ložnice – doporučujeme po každém úkolu) nebo se ošetřit (neomezená lékárnička vždy přidá 100 jednotek života).

Dveře od majáku (mezi Oak Woodem a Oak Hill) vám ukáží všechny mávající chlápky

1. Speedy Gonzales

Mapa: Trasa

Pozice: Oak Wood

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Flower Power

Popis: Připravte si rychlé auto a přijměte úkol od mávajícího muže. Ihned po zadání nastupte do auta a sledujte Speedyho Gonzálese, kterému doslova hoří za patami a je rychlý jako čert. Jeho cesta je předem daná, čili toho můžete využít (např. ještě před úkolem mu do cesty postavte auto) a nemusíte ho potom nahánět po městě. Další alternativou je okamžité zastřelení, ale to se málokdy podaří. Někdy také Speedyho srazí nějaké auto a vy ho pak můžete s klidem dorazit.

 

2. Bomby

Mapa: Trasa

Pozice: Oak Hill

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Bob Mylan 4WD

Popis: Za úkol máte deaktivovat bomby rozmístěné po celém městě. První bombu zneškodněte hned za chlápkem v bílém, nasedněte do připraveného Thoru a jeďte dolů – směr kostel. Zde deaktivujte bombu a jeďte nejbližší cestou k dalšímu kostelu. Odtud dolů přes East Marshall Bridge ke galerii. Ze Central Islandu se vydejte přes West Marshall Bridge až k nádraží. Tady deaktivujte další bombu a jeďte až na konec Works Quarter, kde je další bomba. Pak deaktivujte bombu na schodech v Ralphově dílně a střihněte si to přes park do China Town a odtud přes Terranova Bridge k předposlední bombě. Pak už jen stačí pokračovat směrem dolů k Hobokenu, kde na vás čeká poslední, hodně masitá bomba. Nemusíte spěchat, času je vždy tak, abyste ještě měli takovou půlminutu navíc a proto se snažte moc nebourat, jelikož shánět nějaké pořádné auto během úkolu je nevhodné a takřka nemožné.

 

3. Výměna formulí

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken / Oak Hill

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Caesar 8C Mostro

Popis: Abyste mohli získat další bonusové auto, musíte vyměnit tři formule, které jsou na korbách náklaďáků, ve správném pořadí. Ihned po zadání úkolu tedy nasedněte do první formule a uhánějte směrem ke staré věznici na Central Islandu. Zde prohoďte formule (čili nynější zaparkujte na korbě náklaďáku a s novou formulí jeďte dále) a s novým vozítkem jeďte k West Marshall Bridge. Zde po vyjetí se otočte doprava a pod mostem uvidíte stát třetí formuli. Opět proveďte výměnu a s poslední formulí jeďte zpět ke startovní pozici. Nyní byste měli mít ještě pár minut času, takže opatrně postavte poslední formuli na korbu a bonusové auto je vaše.

 

4. Natáhnutý obraz

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Crazy Horse

Popis: Jeden z nejšílenějších a zároveň nejzábavnějších úkolů v extrémní jízdě. Prvotní rozkaz zní poměrně triviálně: dovézt auto z místa A do místa B, jenže…formule, která je k dispozici, je trošičku speciální. Jakmile nasednete, víte, o čem je řeč. Obraz kolem vás se přizpůsobuje jízdě, jakou jedete, nebo-li čím rychleji jedete, tím více se obraz natahuje a deformuje kolem vás a jelikož je úkol časově omezen, nemáte na výběr, než jet opravdu rychle a zatáčet jen podle mapy. Také během jízdy sledujte radar, jestli nehrozí srážka s kolem jedoucími auty. S formulí budete muset objet několik záchytných bodů, takže nějaké větší zkratky nepřipadají v úvahu. Časové rozmezí je přijatelné, ale pokud utrpíte větší náraz, s velkou pravděpodobností to nestihnete.

 

5. Nitroglycerin

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Masseur

Popis: Náklaďák naložený nitroglycerinem nepatří mezi ty nejtěžší úkoly, ale prověří vaše řidičské schopnosti. Stačí menší srážka a jdete pod kytky. Čas je zde však hrozná svině a proto jeďte co nejrychleji a trubte o sto šest. V zatáčkách si raději přibrzďujte, ale zbytečně nezpomalujte. Hned zezačátku však můžete náklaďák strouhnout doprava a skočit z malého schůdku. Menší otřesu a skoky vozu nevadí, takže toho využívejte. Bonusové auto čeká ve Works Quarter.

 

6. Spotřeba paliva

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Speedee 4WD

Popis: Auto, kterým pojedete, má obrovskou spotřebu paliva a tak chtě nechtě budete muset navštívit všechny benzinové stanice ve městě. K první stanici je paliva dost. Problémy nastávají ihned po doplnění tekutin. Proto pořád střídejte neutrál a občas popojeďte. Tímto stylem jeďte zbytek cesty. Úkol není naštěstí časově omezen (to by byla zabijárna), takže nemusíte nikam spěchat a můžete jet klidně krokem. Hlavně, ať dorazíte k bonusovému vozu.

 

7. Letadlo

Mapa: Trasa

Pozice: Hoboken

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Demoniac

Popis: Musíte sledovat letadlo. Když se vzdálíte na víc než 200 metrů, vybuchnete. Nastupte do přistavěného Celeste Marque a jeďte rovně. Až vyjedete z Hobokenu, jeďte doleva stále po hlavní silnici na Giuliano Bridge. Z mostu pomalu brzděte a semaforů to střihněte prudce doprava a do tunelu. Po projetí tunelem stále po hlavní silnici a dále mírně doleva přes park. Pak už jen rovně a jste u bolusového vozu.

 

8. Odstřelovači

Mapa: -

Pozice: Down Town

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Manta Prototype

Popis: Ihned jděte od mávajícího muže k bonusovému autu, o které je opřena odstřelovací puška. Paradoxně cesta se sniperkou k domu je tou nejtěžší částí úkolu, jelikož vás mají na mušce všichni tři odstřelovači. Až se ukryjete pod domovní vchod, zabijte nejdříve snipera před vámi (nad nápisem Bad Guy Pale Dry), pak vlevo (menší činžovní dům na střeše) a nakonec vpravo (na střeše budovy Post Office úplně na kraji vlevo u billboardu). Jsou docela dobře ukrytí, ale když víte, kde jsou, je jim to docela k ničemu. Také myslete na to, že máte jen 5 nábojů, čili každá rána by měla být smrtelná. Po odstranění tria střelců dostanete slibovaný bonusový vůz.

 

9. Nad 34 mph

Mapa: Nejkratší cesta | Nejideálnější cesta

Pozice: Down Town

Obtížnost: Těžká

Příprava: Pevné nervy :)

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Masseur Taxi

Popis: Neoddiskutovatelně nejtěžší mise v extrémní jízdě. Jde o to, že musíte nasednout do přistavěného náklaďáku a zrychlit do 30 sekund nad 34 mph. To by nebylo nic těžkého, kdybychom však nesměli pod 34 mph už klesnout a dojet až na konec Works Quarter. Jedna věc je jet rychle a věc druhá je jet opatrně. V tomto úkolu je zapotřebí obojí + nějaké to štěstí na dobře rozestavěná ostatní vozidla. Nejkratší cesta je však ta nejzáludnější, plná zatáček (prostřed Central Island je smrt) a nechutně nacpaných aut na sobě. Úkol není časově omezen, takže se klidně projeďte déle, ale zato budete méně riskovat a vaše šance na úspěšné dokončení značně porostou. Cest je několik, takže projeďte naše trasy a přejeme pevné nervy.

 

10. Neviditelný muž

Mapa: -

Pozice: New Ark

Obtížnost: Střední

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Bolt-Thrower

Popis: Tento úkol je vlastně úplně banální, ale stačí chvilka nepozornosti a jste nahraní. Za úkol dostanete sledovat neviditelného muže (začíná napravo od muže v bílém, pokud stojíte přímo před ním). Muž samozřejmě není úplně neviditelný, dalo by se říct, že je špatně viditelný :). Stále sledujte muže, někdy zastaví, někdy se vrátí a bude pokračovat dál a jednou se s ním projedete i stanicí nadzemní dráhy, přičemž těsně před uzavřením dveří zase vystoupí (zastávka Giuliano Bridge). Jediným tipem je střelba. Muž je jednak neviditelný a druhak i nesmrtelný, takže pokud se vám bude vzdalovat, či si nebudete jistí, jestli právě támhle opravdu stojí, střelte do něho – krvácí jako každý druhý a s trochou štěstí se i na chvilku zastaví, protože je docela rychlý.

 

11. Taxi

Mapa: Trasa

Pozice: New Ark

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Manta Taxi FWD

Popis: U této mise je rozhodující rozvržení věcí příštích a jejich dokonalé naplánování. S nějakým, pokud možno rychlým autem zastavte za taxíkem a přijměte úkol. Nasedněte do vašeho auta a dotlačte taxík do moře. Teď je důležité jet rychle a přesně ke staveništi v Hobokenu u benzinové pumpy. Tady je mezi nedostavěnými domy druhý taxík. Nasedněte do něj a jeďte přes Giuliano Bridge strmě doprava. Taxík nechejte dole u vody a nahoře stopněte jakékoliv auto a strčte jím taxík do vody. Nyní máte doslova moře času, jelikož třetí taxík je prakticky za rohem. Nasedněte do něj a opět ho postavte na místo, kde jste utopili taxík předešlý. Jelikož máte dost času, vyčkejte si na nějaké rychlé auto (Thor nebo Lassiter) a strčte nynějším autem třetí taxík do vody. Pak už jen stačí jet oním autem k radnici a u vody ho utopit (mise Všechno nejlepší!), dále dojet k přístavu ve Works Quarter a poslední taxík (ten blíže k hlavní silnici, ve druhém je bomba) utopit pod West Marshall Bridge, kde je i bonusové auto.

 

12. Podminovaný most

Mapa: -

Pozice: New Ark

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Black Metal 4WD

Popis: Jako úkol dostanete přejet zaminovaný Terranova Bridge. Časovým limitem se trápit nemusíte, jelikož je tu očividně jen proto, abyste se do cíle nedostali jinudy. Miny jsou pokaždé někde jinde a tudíž popsat cestu po mostě je dost obtížné. Využít můžete skokánek, jet po nějaké straně, ať už levé nebo pravé…možností je hodně.

 

13. Jeden blok, tři dřepy, jedna bedna

Mapa: -

Pozice: Central Island

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Hillbilly 5.1 FWD

Popis: Další ukázka šílenosti extrémní jízdy. Oběhněte dům, třikrát dřepněte, vezměte bednu a jděte za chlápkem. U výjezdu z tunelu bednu položte vedle druhé a je hotovo. Za tuto námahu dostanete výstavní bonusové auto. Šílené.

 

14. Telefonní budky

Mapa: Trasa

Pozice: Little Italy

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Luciferion FWD

Popis: Tento chlápek vám pro změnu přiřadí úkol zvedat telefonní budky. Zvedněte nejdříve první hned u nosu a namiřte si to k náměstí v China Town. Tady je v postranní uličce další budka. Po zvednutí se dejte tunelem a ihned se otočte o 180° a jeďte nahoru k další budce. Poté pokračujte až dolů k přístavu (mise Všechno nejlepší!) a zde u restaurace zvedněte další budku. Vraťte se zpět do auta až k parku před nemocnicí v New Arku. Zde je o dům opřená další telefonní budka. Pak už jen stačí zajet do Oak Woodu ke kruhovému objezdu. Zde u schodů vystupte a namiřte si to k malému pohřebišti u kostela. Zde je schovaná malá, poslední budka a je hotovo. Bonusový vůz je přistavěn nedaleko u tenisových kurtů. Čas by neměl být problémem.

 

15. Slepičí netvor

Mapa: Trasa

Pozice: China Town

Obtížnost: Střední

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: HotRod

Popis: U náměstí v China Townu dostanete další šílený úkol. Jde o to zachránit nebohou ženou připoutanou u útesů. Vezměte si před chlápkem zbraň, nasedněte do již připraveného rychlého auta a jeďte co nejrychleji k jihovýchodnímu rohu Down Townu (úkol “Nad 34 mph“). Tady vám pravděpodobně nebude zbývat víc než jedna minuta, takže to klidně s autem rozjeďte a přeskočte veškerá zábradlí až k moři. Měli byste už vidět jak netvora, tak připoutanou ženu. Snažte se mířit přesně, v tom spěchu není zrovna lehké se přesně trefit. Až dílo dokonáte, čeká vás nahoře sladká odměna.

 

16. UFO

Mapa: Trasa

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Lehká

Příprava: Rychlé auto

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Mutagen FWD

Popis: Ještě nám tu chyběli mimozemšťany. Právě jednoho z nich musíte sledovat, který nastoupí do svého talíře a letí pryč. Stačí, když s nějakým rychlým autem budete talíř sledovat, protože jeho pisklavé zvuky nejde přeslechnout. Navíc někdy na vás počká.Snad jen se sluší dodat, že UFO míří k majáku a na západě Down Townu se vás pokusí zmást, ale to je asi tak všechno.

 

17. Gangsteři

Mapa: -

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ne

Bonusový vůz: Black Dragon 4WD

Popis: Jedna z misí na odreagování, nebo-li budete střílet. K tomu vám mohl dopomoci opodál opřený Thompson. Stačí jen vystřílet pár chuligánů na nádvoří, kteří se schovávají za sloupy na balkonech a jít do další uličky. Tady nahoře sejmout další dva gangstery a po chvilce ještě odprásknout pár týpků s brokovnicemi. Jen dávejte pozor, ať si moc nepoškodíte svůj další bonusový vůz, byla by to škoda.

 

18. Nepříjemné Celeste

Mapa: Trasa

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Těžká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Disorder 4WD

Popis: Dámy a pánové – jedna z nejtěžších misí. Jde o to, že přistavěné Celeste musíte dovézt k parkovišti na Central Island, přičemž z auta za jízdy vylétává jakýsi úlomek, který vždy vybouchne. Čím jedete rychleji, tím dál úlomek vybouchne a nejtěžší fáze přichází právě hned zezačátku. Dostatečně ujet úlomku. Rozhodující pro tento úkol je načasování. Úlomek exploduje vždy takové 3-4 vteřiny v pravidelných intervalech a právě do mezidobí je dobré vtlačit většinu zatáček. Jakmile se vám rozbije zadní sklo a ještě jste nevyjeli z Works Quarter, s největší pravděpodobností jste skončili. Chce to trpělivost a dobrý odhad.

 

19. Trysková formule

Mapa: Trasa

Pozice: Works Quarter

Obtížnost: Lehká

Příprava: -

Časové omezení: Ano

Bonusový vůz: Flamer

Popis: Projet celé město určitě není lehký úkol, ale pokud máte k dispozici tryskovou formuli a dostatek času, může to být ve výsledku jedna z nejjednodušších misí. Trať je víceméně daná, neboť po každém menším ujetém úseku vás usměrní kouřový signál na další cestu. S tryskovou formulí (používejte klakson) to navíc odsýpe jedna radost.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

74 ру новости

(Arnoldgot, 20. 5. 2022 5:23)

https://mir74.ru/news/27191-yuzhnouralskie-municipalitety-otmenili-zanyatiya-v-shkolah.html

Viginyevins

(Byronheddy, 18. 5. 2022 17:45)

https://vk.com/@-190583178-sexy-ass-hole-naked-no-face

娛樂城

(DennisWourb, 18. 5. 2022 2:34)


娛樂城

Essay writing for canadian students

(Herbertflabs, 18. 5. 2022 0:05)

How to find the balance in everything? There are two ways.


https://www.herefordrc.co.uk/profile/do-my-calculus-homework-3wsrr7jxc/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/do-homework-online-gzxrbcv3ml/profile
https://www.coralrestoration.org/profile/5-steps-to-writing-an-essay-i1ucftgt/profile
https://www.dogwoodarts.com/profile/about-essay-writing-in-english-hgn0ugh/profile
https://www.coralrestoration.org/profile/do-assignments-online-zydl3i/profile
https://www.raceofchampions.com/profile/do-my-english-homework-for-me-qfl6039unw1/profile
https://www.shawl-anderson.org/profile/discursive-essay-writing-slf6kgb/profile
https://www.shawl-anderson.org/profile/do-assignments-for-money-jp3788hli/profile
https://www.artsandscraps.org/profile/do-my-homework-assignment-pqtvovhtor0/profile
https://www.buc.edu/profile/academic-essay-writing-762qtax/profile
https://www.visitlewisfarms.com/profile/do-my-economics-homework-6vk4fr2a/profile
https://www.buc.edu/profile/do-my-physics-homework-ara43k0/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/abc-writing-paper-64v57lrsco/profile
https://www.chefsgallery.com.au/profile/do-my-math-homework-for-me-uo0rk84ks/profile
https://www.teamstepusa.org/profile/123-help-essay-writing-z68q2rjm/profile


https://controlc.com/329b0d8e
https://paste2.org/gwdIIY3f
https://ide.geeksforgeeks.org/tryit.php/LLkNGybX94
https://symbiota.ccber.ucsb.edu/checklists/checklist.php?cl=1061&emode=1
https://ide.geeksforgeeks.org/tryit.php/0nmkdRhKm2

娛樂城

(DennisWourb, 17. 5. 2022 13:17)


娛樂城

casinosite

(Williamvot, 17. 5. 2022 2:54)


온라인 카지노 가입 상담 전문 컨설팅

온라인 카지노를 처음 접하신 분들은 카지노 게임 플레이를 즐기고 싶은데 어디서 어떻게 해야 되는지 많은 고민이 될 것 입니다. 고민의 종류로는 카지노 게임을 플레이 후 환급 처리에 관한 문제, 온라인 카지노는 어떠한 방식으로 이용하는지 대한 문제, 온라인 카지노를 이용 시 나에게 오는 피해는 없을지 많은 것을 생각하게 됩니다. 따라서 어떻게 해야 좋은 선택 인지를 많이 고민합니다. 본사와 상담 후 카지노 사이트 가입을 추천 드리고 있습니다.
온라인 카지노를 이용 함으로써 나에게 오는 악 영향은 없을지 왜 많은 사람들은 온라인 카지노를 플레이 하는지, 온라인 카지노를 믿을 수 있는지 모든 것을 본사에서 상담하여 드리고 있습니다.

본사에서 안내해드리는 카지노사이트 는 모두 100% 검증이 되었고 안전한 곳만을 안내하여 드리고 있습니다.

kuhni

(Jasonbaima, 16. 5. 2022 19:11)

https://kuhnidlyadoma.ru/derevo-na-kuhne/
https://kuhnidlyadoma.ru/vybor-kuhonnoj-mebeli/
https://kuhnidlyadoma.ru/pvh-plyonka-sunfasad/
https://kuhnidlyadoma.ru/mdf-chto-za-material/
https://kuhnidlyadoma.ru/fasady-dlya-kuhni/
https://kuhnidlyadoma.ru/zakaz-mebel-dlya-kuhni/
https://kuhnidlyadoma.ru/kakuyu-kuhnyu-vybrat/
https://kuhnidlyadoma.ru/krashennyj-mdf/
https://kuhnidlyadoma.ru/kuhonnye-fasady/
https://kuhnidlyadoma.ru/mebelnye-detali-na-zakaz/
https://kuhnidlyadoma.ru/dekorativnye-nakladki/
https://kuhnidlyadoma.ru/derevyannyj-shpon/
https://kuhnidlyadoma.ru/patina-dlya-mebeli/
https://kuhnidlyadoma.ru/shponirovannye-fasady/

У нас эвентуально черпнуть продукты из ясно как день всех регионов

(Sharonidede, 16. 5. 2022 0:57)

Около нас эвентуально добыть продукты из ясно как день всех ареалов Украины тоже иных стран тоже принять чуткость во увлекательных аукционных торгах вместе с 1 гривны во порядке настоящего периода. В ТЕЧЕНИЕ нашем интернет торге презентованы сугубо различные группы провиантов: фокусирование, чудак, ясс тоже электроника, читаемость также продукты кот целью здания, машины, экстрим-спорт также сугубо увлекательные лоты – все сверх опускания вам найдёте в течение NewAuction.
новый аукцион https://newauction.org/ru/listing/offer/telefony_i_smartfony-28645

kampus profetik

(AbdulGax, 15. 5. 2022 16:09)


A university that exemplifies a prophetic attitude

Viginyevins

(DanielVop, 14. 5. 2022 0:54)

https://vk.com/@-190547721-sexy-teen-latina-boobs-gif

Как заказть авто по низкой цене, ЛАЙФхак

(Williamanget, 13. 5. 2022 5:45)

Наша компания считается служебным адептом компании JAC Motors во Российская федерация. Коллектив специалистов базируется в познаниях, эксперименте также персональном раскладе. Присутствие данном фирма ценит собственной славой, по этой причине водит добросовестные конкурентноспособную политическому деятелю в торге.
Подробнее на сайте: https://m-keys.ru/

бетсити мобильная версия скачать

(AbdulGax, 13. 5. 2022 5:09)Скачать бетсити на андроид бесплатно

berita sumut

(Darnelllot, 12. 5. 2022 2:41)


berita sumut

berita kesehatan

(Darnelllot, 10. 5. 2022 23:58)


berita kesehatan

娛樂城

(LouisRop, 10. 5. 2022 15:55)


娛樂城

pokoje krzysztof augustow

(BeaiskedoTemo, 10. 5. 2022 11:27)

https://www.wakacjejeziorohancza.online
https://www.wakacjejeziorohancza.online/nad-podlaskie-noclegi-bugiem-noclegi-ateny-podlaskie

Deprexone

(Fluxetyl, 9. 5. 2022 20:22)


You should be a part of a contest for one of the greatest blogs online. I'm going to highly recommend this website!

Test, just a test

(XRumerTest, 8. 5. 2022 22:22)

Hello. And Bye.

hfegphrjsizq

(mbbnhx, 8. 5. 2022 6:09)

ic hydroxychloroquine https://keys-chloroquinehydro.com/

九州娛樂城

(Gilbertunmax, 7. 5. 2022 18:49)


九州娛樂城


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70

následující » 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< květen / 2022 >>


Statistiky

Online: 9
Celkem: 272171
Měsíc: 5199
Den: 159